Okanloya Casa Praia 100 Metros From Tucuns Beach
Η Okanloya Casa Praia 100 Metros From Tucuns Beach Búzios απέχει σχεδόν 7 χλμ. από το Παραλιακό Μονοπάτι Orlat Bardot και παρέχει πρόσβαση σε διάφορα τουριστικά σημεία της περιοχής.
Η παραλία Geribá απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από τη βίλα με 1 μπάνιο, ενώ η Παραλία Ferradurinha είναι σε απόσταση περίπου 15 λεπτών με αυτοκίνητο.
Η Okanloya Casa Praia 100 Metros From Tucuns Beach διαθέτει μπάνιο με ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Μεγάλες πετσέτες μπάνιου επίσης εξασφαλίζουν μια άνετη εμπειρία.
Η παραθεριστική κατοικία διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, που έχει ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και μαγειρικά σκεύη. Οι επισκέπτες μπορούν να γευματίσουν στο Ponto Do Acai, που απέχει σχεδόν 500 μέτρα από το κατάλυμα. Το πλησιέστερο αεροδρόμιο στο κατάλυμα είναι Πληροφορίες σχετικά με το Μπούζιος, που βρίσκεται σε απόσταση 5 χιλιομέτρων.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παροχές BBQ
Στο δωμάτιο
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Μπούζιος από η Okanloya Casa Praia 100 Metros From Tucuns Beach;
Η Okanloya Casa Praia 100 Metros From Tucuns Beach απέχει 5 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Μπούζιος. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Okanloya Casa Praia 100 Metros From Tucuns Beach;
Το κόστος διαμονής σε η Okanloya Casa Praia 100 Metros From Tucuns Beach αποτελεί 49$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Okanloya Casa Praia 100 Metros From Tucuns Beach;
Οι πελάτες της η Okanloya Casa Praia 100 Metros From Tucuns Beach είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.